Paykasa Satın Al | Paykasa sanal kart satın almanız için nedenler
57201
post-template-default,single,single-post,postid-57201,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
paykasa-sanal-kartpaykasa-sanal-kart

Paykasa sanal kart satın almanız için nedenler

 

 

Her geçen gün ilpaykasa-kart-bozumuerleyen teknoloji ve internet sektörü doğrultusunda internet kullanımı ve internet alışverişi oldukça artmıştır. İnsanlar mağazalara gitmek yerine internet mağazalarından alış veriş yapıyorlar. Oturduğumuz yerden yaptığımız alışveriş hem daha kısa sürede gerçekleşiyor hem de bir tıkla istediğiniz sektörün bütün ürünlerine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu gelişen internet alışverişi doğrultusunda kredi kartı kullanımı artmıştır. Fakat yaparken kredi kartı bilgilerini vermek gerekiyor bu bilgileri verirken insanlar şüpheleniyor ve haklı olarak vermek istemiyorlar. Olası müşteriler web sitenin güvenilir olup olmadığını anlayamadığı için alışveriş yapmaktan çekiniyorlar. Günümüzde bu sorunu çözmek için çıkmış olan Paykasa sanal kartı güven sorununu ve limit aşımını önlüyor. Paykasa sanal kartı sayesinde insanlar güvenle online alışverişlerini yapıyorlar. Hiçbir kart ve ya kimlik bilgisi verilmeden yapılan alışveriş işlemi kısa sürede tamamlanıyor.

Paykasa sanal kart satın almanız için ezbedici nedeni sıralıyoruz.

 

1-Diğer kartlara göre daha güvenilir.

Paykasa ön ödemeli sanal kart kredi kartlarına göre daha güvenilirdir çünkü paykasa size kimlik veya kart bilgilerinizi vermeden alışveriş yapma imkanı sunar. Sadece paykasa kart numaranız ile sorunsuz online alışveriş işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda paykasa kartınızı tek kullanımlık olarakta kullanabilirsiniz. Bu da güvenliği arttıran ve paykasa kart satın alımını arttıran unsurlardan biridir. Bahis siteleri ödemeleri için sıklıkla kullanılan paykasa güvenlilirlik avantajı ile her geçen gün adından bahsettiriyor.

 

2-Pratiktir

Paykasa ön ödemeli kart oldukça pratiktir ve birkaç tuşla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

3-Oldukça hızlıdır.

Paykasa kartınızda alım işlemleri 2 dakika içerisinde gerçekleşir. Bozum işlemleri de çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşir.

 

4-Kolay ödeme avantajı

Genelde paykasa ödeme işlemleri havale sistemi ile oluyor. Ödeme paykasa firmasının hesabına düştükten hemen sonra telefonunuza sms olarak ve ya panellerden alıyorsun hiçbir kart ve kimlik bilgileriniz görünmeden kolayca ödüyorsunuz.

5-Yurt dışı alışveriş desteği

Yurt dışındaki büyük alışveriş sitelerinde kredi kartları geçmiyor fakat paykasa sanal kartı sayesinde bir çok yurt dışı sitelerinden kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

 

6-Limit aşımı derdi yoktur.

Paykasa kartına ne kadar para yüklerseniz o kadarını harcayabilirsiniz. Bu sayede kart limiti aşımı olmaz ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmış olursunuz.

 

7-Paykasa sanal kart ödemelerinde komisyon yoktur.

Yapılan ödemeler ve alışverişlerde komisyon diğer kartlardakinin aksine yoktur.

 

8- İstenilen ürünü anında satın alabilirsin.

Paykasa ödeme onayı olan alışveriş sitelerinde sepetinizdeki ürünü anında ve sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

9-Euro bazlıdır. Fakat Euro kurlarından etkilenmez.

Paykasa kartınıza yükleme yaptığınızda 1 Euro 3.5 Türk Lirasına bedel ise gelecekteki artış veya azalışta yine kasanızdaki paranız aynı değerlerde kalacaktır. Kasanız değişimden etkilenmeyecektir.

paykasa kart

No Comments

Leave a Comment:

3 × 5 =